YAZARLAR

YAYINEVLERİ

Client Image
Client Image
Client Image
Client Image
Client Image
Client Image
Client Image
Client Image
Client Image
Client Image
Client Image
Client Image
Client Image
Client Image
Client Image
Client Image
Client Image
Client Image
Client Image
Client Image
Client Image
Client Image
Client Image
Client Image
Client Image
Client Image
Client Image
Client Image
Client Image
Client Image
Client Image
Client Image
Client Image
Client Image

DENEME ATÖLYESİ
BONS YAYINLAR
ÇAPA’A YAYINLARI
PİK NOKTASI YAYINLARI
OSCAR YAYINLARI
EUROPA YAYINLARI
DENEME ATÖLYESİ YAYINLARI
PAYİDAR
PAYİDAR GENÇ
PAYİDAR ÇOCUK
PAYİDAR AKADEMİ
MİLAY YAYINLARI
NÜKTEDAN DERGİ

TÜREV
KARAT
BİLGİSELİ
EFSANE
PARILTI
TELESKOP
AKIL YAYINLARI
MİNEL
TONGUÇ
YILDIZ
PRESTİJ
İKM YAYIN
UĞUR TUNA
PİNUS
PAGODA
LORİS
DOKUZ
FLİPPER
YAKAMOZ
YÜKSELEN ZEKA
OLİMPOS
SİS YAYINLARI
GÖNÜL YAYINLARI
SİYAH BEYAZ
MUHANNA

5 ŞUBAT YAYINLARI
EKSİK PARÇA
CADI YAYINLARI
ALPOS YAYINLARI
SERÇE YAYINLARI
ŞULE YAYINLARI
MİLLİ OYUNLAR
DOLCEVİTA
AZ KİTAP
AHİR ZAMAN
SİNADA YAYINLARI
DİKKAT ATÖLYESİ

AGAPİ
DAHİ ÇOCUK
LOPUS
CAN YAYINLARI
DOĞAN KİTAP
PINAR
ENDEMİK YAY.
MORENA
AYMİRA YAYINLARI
MAHİ KİTAP
HÜLAGÜ YAYINLARI
APİKO DEFTER
HİÇ YAY.

BİRLİKTE KİTAP
PAYDOS YAY.
HARİKA ÇOCUK
HARİKA KİTAP
ELMA YAYINEVİ
TURTA KİTAP
PARODİ
LİMON KİTAP
HAYY YAYINLARI
İPEK DAĞITIM
PROFİL YAY.
MECAZ YAYINLARI
AÇI

DENEME ATÖLYESİ
BONS YAYINLAR
ÇAPA’A YAYINLARI
PİK NOKTASI YAYINLARI
OSCAR YAYINLARI
EUROPA YAYINLARI
DENEME ATÖLYESİ YAYINLARI
PAYİDAR
PAYİDAR GENÇ
PAYİDAR ÇOCUK
PAYİDAR AKADEMİ
MİLAY YAYINLARI
NÜKTEDAN DERGİ

ARTOS YAY.
İBRİŞİM YAY.
SERENCAM YAY.
SERENCAM ÇOCUK YAY.
NEW TOYS
AKIL OYUNLARI
SİNCAP KİTAP
HALK KİTABEVİ ÇOCUK YAYINLARI
ELEPHANT YAY.
EPHESUS YAY.
NATIONAL GEOGRAPHY
SEMERKAND YAY.
PARANA YAY.

KRONİK YAY.
TAZE KİTAP
NESİL YAY.
KORİDOR YAY.
ARKADİA YAY.
GO YAY.
BEYAZ BALİNA
NOVA KIDS
YAPI KREDİ YAYINLARI
ÇİZMELİ KEDİ
MÜTERCİM
DÜŞÜN YAYINLARI
ALİS YAY.

DAFİNA YAY.
CEZVE YAY.
KRİPTO YAYINLARI
PARS YAYINLARI
SIFIR 6 KİTAP
GÖNÜL YAYINLARI
İKİLEM YAYINLARI
PERGOLE
UĞUR BÖCEĞİ
TDV
EPSİLON
KARMA KİTAP
VAK VAK YAYINLARI

KİTAP ON
İNDİGO
DİYOJEN
PANAMA
DESTEK
DERGAH
TİMAŞ
TUĞRUL
X10 YAYINLARI
PAMİRAY YAYINLARI
KORU YAYINLARI
ADEDA
DEHA AKADEMİ

ÖTÜKEN
HEPSİ ÇOCUK YAY.
C PLANI YAY.
MOR IŞIK YAY.
İLMEK YAY.
ÖNEMLİ YAY.
YETİ YAY.
VEFA YAY.
ANADOLU VAKFI YAYINLARI
44 YAYINLARI
KANES YAY.
SALON YAYINLARI
KOMİK ŞEYLER

LOKOMOTİF

RODOS

ÇOCUK GEZEGENİ

PİAR KİDS

BORAMİR YAYINLARI

KUMRAN YAYINLARI

FUARA NASIL GİDERİM?

Ücretsiz Servisler

Ücretsiz servisler etkinlik alanından ve Anıtpark’tan her saat başı kalkacaktır.

Halk Otobüsleri

Özdilek hattına binerek etkinlik alanına ulaşabilirsiniz.

Şahsi Araç

Şahsi araç ile gelindiğinde etkinlik alanında ücretsiz otopark imkanı vardır.

Afyonkarahisar’ın En Önemli Kültür Etkinliği

Afyonkarahisar’ın en önemli kültür etkinliği Afyonkarahisar Kitap Fuarı, onlarca yayınevini ve binlerce kitabı kitapseverlerle buluşturacak.📚 Afyonkarahisar Kitap Fuarı yeni tarihi 24 Eylül-3 Ekim 2021’de Motor Sporları Merkezi Alanı’nda!

‘den fazla yayınevi

‘den fazla yazar

24.09.2021 CUMA

FLIPPER TARKAN KÖYLÜ 14:00-16:00
X10 YAYIN GRUBU NİLAY ŞİRİN 11:00-18:00
X10 YAYIN GRUBU NEŞET BOZKURT 11:00-18:00
MİLLİ OYUNLAR ADNAN GÜNEŞ 11:00-18:00
5 ŞUBAT YAYINLARI TOLGA ULUAYDIN 11:00-18:00
DOLCEVİTA ERSİN ATÇI 11:00-18:00
VEFA YAYIN GRUBU İLKNUR IŞIK 11:00-18:00
ANADOLU VAKFI SELÇUK SİLSÜPÜR 11:00-18:00
ANADOLU VAKFI DAVUT TUNÇBİLEK 11:00-18:00
ANADOLU VAKFI SÜLEYMAN KOCABAŞ 11:00-18:00
44 YAYINLARI MESUT GÜLER 11:00-18:00
SALON İSMAİL TUFAN 11:00-18:00
SERENCAM BASRİ GAZEL 11:00-18:00
SERENCAM HASAN ERBAY 14:00-18:00
PARANA SİBEL FERİK 11:00-18:00
PARANA HİLAL KAHRAMAN 11:00-18:00
PARANA BAYRAM YILDIZGİL 11:00-18:00
ELEPHANT MEHMET KIRIŞ 11:00-18:00
ALİS ABDURRAHMAN ADIYAN 11:00-18:00
MORENA HÜSEYİN KOCABIYIK 11:00-18:00
MORENA MEVLÜT HAYTA 11:00-18:00
PAYİDAR YUSUF SAMET ÇAKIR 17:00-18:00
AZ YAYINLARI OYA ÖZER 11:00-18:00
PERGOLE BEKİR MANAV 11:00-18:00
26.09.2021 PAZAR
X10 YAYIN GRUBU AZİZE ÖRGEN 11:00-18:00
PUSLU SUAT KARATAŞ 16:00-18:00
MİLLİ OYUNLAR ADNAN GÜNEŞ 11:00-18:00
DOLCEVİTA ERSİN ATÇI 11:00-18:00
VEFA YAYIN GRUBU İLKNUR IŞIK 11:00-18:00
ANADOLU VAKFI SELÇUK SİLSÜPÜR 11:00-18:00
ANADOLU VAKFI SÜLEYMAN KOCABAŞ 11:00-18:00
ANADOLU VAKFI DAVUT TUNÇBİLEK 11:00-18:00
44 YAYINLARI MESUT GÜLER 11:00-18:00
SALON İSMAİL TUFAN 11:00-18:00
ALİS ABDURRAHMAN ADIYAN 11:00-18:00
SERENCAM BASRİ GAZEL 11:00-18:00
ELEPHANT MEHMET KIRIŞ 11:00-18:00
PARANA SİBEL FERİK 11:00-18:00
PARANA HİLAL KAHRAMAN 11:00-18:00
PARANA BAYRAM YILDIZGİL 11:00-18:00
PERGOLE BEKİR MANAV 11:00-18:00
PAGODA BARIŞ ŞİMŞEK 11:00-18:00
MUHENNA RAMİ FATİH 11:00-18:00
HASREM MÜJDE AKLANOĞLU 11:00-18:00
MÜTERCİM MEHMET ALİ ARSLAN 11:00-18:00
ALİS SEVGİ ATEŞ 11:00-18:00
ELEPHANT PERİHAN YILMAZ 11:00-18:00
PAMİRAY KÖKSAL AYDIN 11:00-18:00
MORENA ALKIM GÖKÇE 11:00-18:00
MORENA DOÇ DR. MERT ASLAN 11:00-18:00
A-Z YAYINLARI ARZU DENİZYARAN 11:00-18:00
A-Z YAYINLARI RAHİM TÜRK 11:00-18:00
SİNADA BARIŞ ÜNLÜ 14.00-16.00
SİNADA ARİFE AÇIKGÖZ 14.00-16.00
SİNADA ABDURRAHİM AYDIN 14.00-16.00
SİNADA LOKMAN ÖZKUL 16.00-19.00
SİNADA MEHMET ALP BUHURCU 17.00-20.00
PUSLU ÖZLEM ÖZBEK 16:00-18:00
PUSLU MURAT BULUT 16:00-18:00
PUSLU MURAT ÇAVGA 16:00-18:00
PUSLU İSA ALTUN 16:00-18:00
PUSLU KILIÇ ARSLAN 16:00-18:00

28.09.2021 SALI

X10 YAYIN GRUBU AZİZ BOZKURT 11:00-18:00
MİLLİ OYUNLAR ADNAN GÜNEŞ 11:00-18:00
DOLCEVİTA ERSİN ATÇI 11:00-18:00
VEFA YAYIN GRUBU İLKNUR IŞIK 11:00-18:00
ANADOLU VAKFI SELÇUK SİLSÜPÜR 11:00-18:00
ANADOLU VAKFI SÜLEYMAN KOCABAŞ 11:00-18:00
ANADOLU VAKFI DAVUT TUNÇBİLEK 11:00-18:00
44 YAYINLARI MESUT GÜLER 11:00-18:00
SALON İSMAİL TUFAN 11:00-18:00
ALİS ABDURRAHMAN ADIYAN 11:00-18:00
SERENCAM BASRİ GAZEL 11:00-18:00
ELEPHANT MEHMET KIRIŞ 11:00-18:00
PARANA SİBEL FERİK 11:00-18:00
PARANA HİLAL KAHRAMAN 11:00-18:00
PARANA BAYRAM YILDIZGİL 11:00-18:00
PERGOLE BEKİR MANAV 11:00-18:00
PAGODA BARIŞ ŞİMŞEK 11:00-18:00
MUHENNA RAMİ FATİH 11:00-18:00
5 ŞUBAT YAYINLARI SEREN DEMİR 11:00-18:00
ELEPHANT KÜBRA DUYAR 11:00-18:00
PAMİRAY ERKAN KARASOY 11:00-18:00
PUSLU MURAT BULUT 11:00-18:00
PUSLU MURAT ÇAVGA 11:00-18:00
PUSLU İSA ALTUN 11:00-18:00
SİNADA HASAN BAŞDEMİR 11:00-15:00

30.09.2021 PERŞEMBE

X10 YAYIN GRUBU NEŞET BOZKURT 11:00-18:00
MİLLİ OYUNLAR ADNAN GÜNEŞ 11:00-18:00
DOLCEVİTA ERSİN ATÇI 11:00-18:00
VEFA YAYIN GRUBU İLKNUR IŞIK 11:00-18:00
ANADOLU VAKFI SELÇUK SİLSÜPÜR 11:00-18:00
ANADOLU VAKFI SÜLEYMAN KOCABAŞ 11:00-18:00
ANADOLU VAKFI DAVUT TUNÇBİLEK 11:00-18:00
44 YAYINLARI MESUT GÜLER 11:00-18:00
SALON İSMAİL TUFAN 11:00-18:00
ALİS ABDURRAHMAN ADIYAN 11:00-18:00
SERENCAM BASRİ GAZEL 11:00-18:00
ELEPHANT MEHMET KIRIŞ 11:00-18:00
PARANA SİBEL FERİK 11:00-18:00
PARANA HİLAL KAHRAMAN 11:00-18:00
PARANA BAYRAM YILDIZGİL 11:00-18:00
PERGOLE BEKİR MANAV 11:00-18:00
PAGODA BARIŞ ŞİMŞEK 11:00-18:00
MUHENNA RAMİ FATİH 11:00-18:00
MÜTERCİM HALİT YILDIRIM 11:00-18:00
PAMİRAY ERKAN KARASOY 11:00-18:00
SİNADA HABİB AKALIN 11.30-15.00
SİNADA CANAN TÜRKARSLAN KİRAZ 13.00-15.00

2.10.2021 CUMARTESİ

MİLLİ OYUNLAR ADNAN GÜNEŞ 11:00-18:00
DOLCEVİTA ERSİN ATÇI 11:00-18:00
VEFA YAYIN GRUBU İLKNUR IŞIK 11:00-18:00
ANADOLU VAKFI SELÇUK SİLSÜPÜR 11:00-18:00
ANADOLU VAKFI SÜLEYMAN KOCABAŞ 11:00-18:00
ANADOLU VAKFI DAVUT TUNÇBİLEK 11:00-18:00
44 YAYINLARI MESUT GÜLER 11:00-18:00
SALON İSMAİL TUFAN 11:00-18:00
ALİS ABDURRAHMAN ADIYAN 11:00-18:00
SERENCAM BASRİ GAZEL 11:00-18:00
ELEPHANT MEHMET KIRIŞ 11:00-18:00
PARANA SİBEL FERİK 11:00-18:00
PARANA HİLAL KAHRAMAN 11:00-18:00
PARANA BAYRAM YILDIZGİL 11:00-18:00
PERGOLE BEKİR MANAV 11:00-18:00
PAGODA BARIŞ ŞİMŞEK 11:00-18:00
MUHENNA RAMİ FATİH 11:00-18:00
HASREM YAYINLARI MÜJDE AKLANOĞLU 11:00-18:00
HASREM YAYINLARI EBRU HANOĞLU 11:00-18:00
HASREM YAYINLARI İRİNA ANDREEVA 11:00-18:00
DOLCEVİTA İBRAHİM ÖZBAY 11:00-18:00
DOLCEVİTA YUSUF EFE GÖÇER 11:00-18:00
SERENCAM HASAN ERBAY 11:00-18:00
PAMİRAY ERKAN KARASOY 11:00-18:00
MORENA ERHAN KAYA 11:00-18:00
MORENA MURAT MAHYA GÜRSES 11:00-18:00
MORENA SONGÜL YORULMAZ 11:00-18:00
BİRLİKTE KİTAP ŞERMİN ERTEKİN 11:00-18:00
SİNADA HASAN BAŞDEMİR 16:00-18:00
SİNADA MELİH MADEN 14:00-16:00

25.09.2021 CUMARTESİ

X10 YAYIN GRUBU AZİZE ÖRGEN 11:00-18:00
HASREM MÜJDE AKLANOĞLU 11.00-18:00
MİLLİ OYUNLAR ADNAN GÜNEŞ 11:00-18:00
5 ŞUBAT YAYINLARI TOLGA ULUAYDIN 11:00-18:00
DOLCEVİTA ERSİN ATÇI 11:00-18:00
VEFA YAYIN GRUBU OĞUZHAN KARAGÜL 11:00-18:00
VEFA YAYIN GRUBU İLKNUR IŞIK 11:00-18:00
ANADOLU VAKFI SELÇUK SİLSÜPÜR 11:00-18:00
ANADOLU VAKFI DAVUT TUNÇBİLEK 11:00-18:00
ANADOLU VAKFI SÜLEYMAN KOCABAŞ 11:00-18:00
44 YAYINLARI MESUT GÜLER 11:00-18:00
SALON İSMAİL TUFAN 11:00-18:00
SERENCAM BASRİ GAZEL 11:00-18:00
SERENCAM HASAN ERBAY 14:00-18:00,
PARANA SİBEL FERİK 11:00-18:00
PARANA HİLAL KAHRAMAN 11:00-18:00
PERGOLE BEKİR MANAV 11:00-18:00
PAMİRAY KÖKSAL AYDIN 11:00-18:00
MORENA İSMAİL ŞAŞMA 11:00-18:00
MORENA YUNUS AKER 11:00-18:00
A-Z YAYINLARI OYA ÖZER 11:00-18:00
A-Z YAYINLARI SEÇİL SARAÇOĞLU 11:00-18:00
A-Z YAYINLARI ARZU DENİZYARAN 11:00-18:00
A-Z YAYINLARI RAHİM TÜRK 11:00-18:00
SİNADA TUĞBA KAYAHAN YUMUK 13.00-15.00
SİNADA NECDET DUMAN 13.00-15.00
SİNADA HAKAN YILMAZ 15.30-17.30
SİNADA ERCAN ORUÇ 15.30-17.30

27.09.2021 PAZARTESİ

X10 YAYIN GRUBU AZİZ BOZKURT 11:00-18:00
X10 YAYIN GRUBU NİLAY ŞİRİN 11:00-18:00
MİLLİ OYUNLAR ADNAN GÜNEŞ 11:00-18:00
DOLCEVİTA ERSİN ATÇI 11:00-18:00
VEFA YAYIN GRUBU İLKNUR IŞIK 11:00-18:00
ANADOLU VAKFI SELÇUK SİLSÜPÜR 11:00-18:00
ANADOLU VAKFI SÜLEYMAN KOCABAŞ 11:00-18:00
ANADOLU VAKFI DAVUT TUNÇBİLEK 11:00-18:00
44 YAYINLARI MESUT GÜLER 11:00-18:00
SALON İSMAİL TUFAN 11:00-18:00
ALİS ABDURRAHMAN ADIYAN 11:00-18:00
SERENCAM BASRİ GAZEL 11:00-18:00
ELEPHANT MEHMET KIRIŞ 11:00-18:00
PARANA SİBEL FERİK 11:00-18:00
PARANA HİLAL KAHRAMAN 11:00-18:00
PARANA BAYRAM YILDIZGİL 11:00-18:00
PERGOLE BEKİR MANAV 11:00-18:00
PAGODA BARIŞ ŞİMŞEK 11:00-18:00
MUHENNA RAMİ FATİH 11:00-18:00
MORENA BAYRAM GÜNEŞ 11:00-18:00
MORENA ELİF GÜNEŞ 11:00-18:00
PUSLU MURAT BULUT 11:00-18:00
PUSLU MURAT ÇAVGA 11:00-18:00
PUSLU İSA ALTUN 11:00-18:00
SİNADA SEVDA ÇİÇEK 13:00-15:00

29.09.2021 ÇARŞAMBA

MİLLİ OYUNLAR ADNAN GÜNEŞ 11:00-18:00
DOLCEVİTA ERSİN ATÇI 11:00-18:00
VEFA YAYINK GRUBU İLKNUR IŞIK 11:00-18:00
ANADOLU VAKFI SELÇUK SİLSÜPÜR 11:00-18:00
ANADOLU VAKFI SÜLEYMAN KOCABAŞ 11:00-18:00
ANADOLU VAKFI DAVUT TUNÇBİLEK 11:00-18:00
GÜLBEY YAYINLARI SEMİHA ULU 13:00-17:00
44 YAYINLARI MESUT GÜLER 11:00-18:00
SALON İSMAİL TUFAN 11:00-18:00
ALİS ABDURRAHMAN ADIYAN 11:00-18:00
SERENCAM BASRİ GAZEL 11:00-18:00
ELEPHANT MEHMET KIRIŞ 11:00-18:00
PARANA SİBEL FERİK 11:00-18:00
PARANA HİLAL KAHRAMAN 11:00-18:00
PARANA BAYRAM YILDIZGİL 11:00-18:00
PERGOLE BEKİR MANAV 11:00-18:00
PAGODA BARIŞ ŞİMŞEK 11:00-18:00
MUHENNA RAMİ FATİH 11:00-18:00
PAMİRAY ERKAN KARASOY 11:00-18:00
SİNADA LOKMAN ÖZKUL 11:00-18:00

1.10.2021 CUMA

MİLLİ OYUNLAR ADNAN GÜNEŞ 11:00-18:00
DOLCEVİTA ERSİN ATÇI 11:00-18:00
VEFA YAYIN GRUBU İLKNUR IŞIK 11:00-18:00
ANADOLU VAKFI SELÇUK SİLSÜPÜR 11:00-18:00
ANADOLU VAKFI SÜLEYMAN KOCABAŞ 11:00-18:00
ANADOLU VAKFI DAVUT TUNÇBİLEK 11:00-18:00
44 YAYINLARI MESUT GÜLER 11:00-18:00
SALON İSMAİL TUFAN 11:00-18:00
ALİS ABDURRAHMAN ADIYAN 11:00-18:00
SERENCAM BASRİ GAZEL 11:00-18:00
ELEPHANT MEHMET KIRIŞ 11:00-18:00
PARANA SİBEL FERİK 11:00-18:00
PARANA HİLAL KAHRAMAN 11:00-18:00
PARANA BAYRAM YILDIZGİL 11:00-18:00
PERGOLE BEKİR MANAV 11:00-18:00
PAGODA BARIŞ ŞİMŞEK 11:00-18:00
MUHENNA RAMİ FATİH 11:00-18:00
DOLCEVİTA İBRAHİM ÖZBAY 11:00-18:00
SERENCAM HASAN ERBAY 11:00-18:00
PAMİRAY ERKAN KARASOY 11:00-18:00
A-Z YAYINLARI MEHMET AKİF GÜLAL 11:00-18:00
SİNADA MEHMET KAPLAN 11.00-14.00
SİNADA BARIŞ ÜNLÜ 14.00-16.00

3.09.2021 PAZAR

MİLLİ OYUNLAR ADNAN GÜNEŞ 11:00-18:00
DOLCEVİTA ERSİN ATÇI 11:00-18:00
VEFA YAYIN GRUBU İLKNUR IŞIK 11:00-18:00
ANADOLU VAKFI SELÇUK SİLSÜPÜR 11:00-18:00
ANADOLU VAKFI SÜLEYMAN KOCABAŞ 11:00-18:00
ANADOLU VAKFI DAVUT TUNÇBİLEK 11:00-18:00
44 YAYINLARI MESUT GÜLER 11:00-18:00
SALON İSMAİL TUFAN 11:00-18:00
ALİS ABDURRAHMAN ADIYAN 11:00-18:00
SERENCAM BASRİ GAZEL 11:00-18:00
ELEPHANT MEHMET KIRIŞ 11:00-18:00
PARANA SİBEL FERİK 11:00-18:00
PARANA HİLAL KAHRAMAN 11:00-18:00
PARANA BAYRAM YILDIZGİL 11:00-18:00
PERGOLE BEKİR MANAV 11:00-18:00
PAGODA BARIŞ ŞİMŞEK 11:00-18:00
MUHENNA RAMİ FATİH 11:00-18:00
HASREM YAYINLARI MÜJDE AKLANOĞLU 11:00-18:00
HASREM YAYINLARI EBRU HANOĞLU 11:00-18:00
HASREM YAYINLARI İRİNA ANDREEVA 11:00-18:00
DOLCEVİTA İBRAHİM ÖZBAY 11:00-18:00
PAMİRAY ERKAN KARASOY 11:00-18:00
MORENA EMEL TOPAL 11:00-18:00
SİNADA YUSUF AKGÜN 13:30-15:30
SİNADA TAHİR ŞİMŞEK 13:30-17:30

Creatic One Page
Parallax WordPress Theme

Lorem ipsum dolor sit amt adipiscing elitn quis ex et mauris is nvulputate semper Etiam eget lacus the dapibs ultricies diam vel sollicitudin.

Inquiry@creatic.com
2800 256 508